wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Płatności

Płatności

Transakcje w sklepie realizowane są przez   przelewy24.pl                    alt


 

Wpłata na konto (przelew internetowy).

Karta płatnicza, kredytowa VISA, MasterCard

Wpłaty tej możecie Państwo dokonać za pośrednictwem przelewy24.pl. Gdyby zdecydowali się Państwo właśnie na tą formę, w trakcie składania zamówienia otrzymacie bezpośredni link na stronie przelewy24.pl , gdzie szybko i sprawnie można dokonać przelewu.

Więcej na temat przebiegu i bezpieczeństwa transakcji dokonywanych tą metodą na stronach: www.przelewy24.pl

 

 

Forma ta umożliwia przyjmowanie zapłaty za towary zakupione w naszym sklepie przy użyciu kart płatniczych. Dzięki temu istnieje możliwość utworzenia szyfrowanego połączenia pomiędzy Państwem a rozliczającym transakcje, bez możliwości ingerencji kogokolwiek z zewnątrz. Oznacza to, że poufne dane dotyczące posiadanej karty nie będą ujawnione nikomu poza systemem przelewy24.pl. Wszystkie dane dotyczące karty płatniczej klient podaje na stronie przelewy24.pl i tym samym są one niedostępne dla obsługi sklepu jak i dla każdej innej strony trzeciej.
Transakcja przebiega następująco:
Po wyborze w serwisie sklepu towaru i formy płatności kartą płatniczą dochodzi do zestawienia szyfrowanego połączenia z serwerem przelewy24.pl, dokonania autoryzacji i zwrócenia odpowiedzi autoryzacyjnej do serwera naszego sklepu. Zazwyczaj czas potrzebny do wygenerowania odpowiedzi nie przekracza kilkunastu sekund.

Gotówka przy odbiorze przesyłki

 Przy odbiorze towaru w naszym Biurze Handlowym

 Umożliwia dokonanie zapłaty za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia na adres odbiorcy. Pracownik Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej pobiera od Państwa opłatę równą wartości zakupionego towaru, kosztów transportu i pobrania. Opłaty te doliczane są w momencie składania przez Państwo zamówienia i wyboru formy płatności (szczegóły w zakładce „Koszty i terminy dostaw”).

 

Istnieje możliwość zamówienie towaru przez Internet i osobistego obioru i zapłaty w naszym sklepie. Towar będzie czekał przygotowany osobistego odbioru

W takim przypadku istnieje zawsze możliwość zamiany wybranego asortymentu na inny będący w naszej ofercie.


 

Przejdź do strony głównej
© Swissknife.pl, partner Victorinox
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu