wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Niemalże wszystkie produkty prezentowane w naszym serwisie posiadamy w magazynie, więc przesyłkę zwykle ekspediujemy w dniu potwierdzenia zamówienia, w dniu zaksięgowania wpłaty na nasz rachunek, lub potwierdzenia wpływu należności do serwisu przelewy24.pl.

Warunki które mogą wydłużyć czas wysyłki są następujące: 
1. Przy płatności wpłata/przelew czas wysyłki jest naliczany od momentu wpłynięcia środków na konto. 
2. Jeżeli zamówienie dokonano w dniu poprzedzającym dzień wolny od pracy lub w dniu wolnym od pracy (sobota, niedziela i święta) – czas wysyłki ulega wydłużeniu o ilość dni wolnych. 
3. Jeżeli zamówienia dokonano po godzinie 13:00, czas wysyłki ulega wydłużeniu o 24 godziny. 
4. Jeśli paczka zostanie wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej – standardowy termin doręczenia wynosi 2 do 4 dni roboczych od momentu wysłania a w okresie świątecznym do 7 dni roboczych. 

Uwaga: nasz serwis uniemożliwia realizację płatności kartą lub przelewem "online" z portalu przelewy24.pl w przypadku, jeśli klient wybrał towar którego w chwili składania zamówienia nie posiadamy w magazynie (dostępność: na zamówienie). W takim przypadku prosimy wybrać płatność przelewem bankowym i poprosić o kontakt naszego pracownika w celu potwierdzenia terminu dostawy i realizacji płatności.

Koszty związane z dostarczeniem zakupionych towarów naliczane są automatycznie po dokonaniu przez Państwa wyboru wariantu dostawy podczas składania zamówienia. Ich wysokość podawana jest w kwocie brutto i uzależniona jest od wartości zamówionego towaru oraz wybranej formy transportu.

W pewnych okresach - np. kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia możemy ograniczyć możliwości wybory formy transportu np. poczta za pobraniem.

W przypadku zagubienia przesyłki zastosowanie znajduje przepis art. 544 k.c., zgodnie z którym uznaje się, że wydanie towaru zostało dokonane z chwilą, kiedy w celu dostarczenia rzeczy na miejsce przeznaczenia sprzedawca powierzył ją przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy tego rodzaju.

 
Zakupy za kwotę:Do 199,99 zł200,00 - 299,99300,00-599,99Powyżej 600 zł
Koszty wysyłki przy:

Poczta Polska

bezpośredniej przedpłacie 
na konto 
Gift4You 
(karty, inne przelewy)
12 zł priorytet
8 zł  ekonomiczna
brak możliwości wyboru 
Pocztą Polską
brak możliwości wyboru 
Pocztą Polską
brak możliwości wyboru 
Pocztą Polską
płatność przy odbiorze

19 zł

brak możliwości wyboru 
Pocztą Polską

brak możliwości wyboru 
Pocztą Polską

brak możliwości wyboru 
Pocztą Polską
FIRMA 
KURIERSKA 
bezpośredniej przedpłacie 
na konto Gift4You

(karty, inne przelewy)
16 zł16 zł

0 zł

0 zł
płatność przy odbiorze19 zł22 zł

22 zł

24 zł 


Przejdź do strony głównej
© Swissknife.pl, partner Victorinox
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu