wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » NARZĘDZIA KUCHENNE VICTORINOX » Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9
Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9-8686Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9-8687Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9-8688Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9-8689Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9-8690Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9-8691
Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9-8686
Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9-8687
Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9-8688
Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9-8689
Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9-8690
Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9-8691

Tarka kuchenna,średnioziarnista 7.6084.9

VICTORINOX

Dostępność:Dostępny

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 8,00 zł

Numer katalogowy:7.6084.9

Stan magazynowy:

Kod EAN:7611160088932

Cena: 54,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Tarka kuchenna, średnioziarnista ,szczególnie polecana do tarcia czekolady i sera.
 
Tarka wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ostrze zabezpieczone w plastikową wsuwkę. Można myć w zmywarce.
 
Parametry:
1. Opis ogólny: narzędzie specjalistyczne
2. Rękojeść: polypropylen (PP)
3. Kolor: pomarańczowy
4. Wymiary: 26,2 x 6,7 x 2,7cm
5. Waga netto: 77g

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Klienci zakupili także
Pozostałe produkty z kategorii
© Swissknife.pl, partner Victorinox
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu